TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Akıllı Bİ'EV
SU BASKINI SENSÖRÜ
Evinizi ve iş yerinizi su basmasına karşı koruyun. Erken uyarı sistemi ile haberdar olun, uzaktan manüel veya otomatik olarak ilgili vanayı kapayın, su kesilsin.
HAVUZ VE SPA
Havuz çevresinin erişimini güvenle kontrol edin. İlgili pompalar, filtreler, sıcaklık, güneş enerjisi ve daha fazlası artık sizin kontrolünüzde.
AKILLI PRİZ
Evinizde prizlere takılı tüm elektrikli cihazları uzaktan kontrol edin. Enerji tuketimini ölçün, siz evde yokken otomatik olarak cihazları kapatın.
KAMERA İZLEME
Dilerseniz kapınızı çalan misafirlerinizi online izleyin ve görüntüleri kaydedin. Siz evde yokken evinizin her köşesini veya çocuklarınızı takip edin.
HAREKET SENSÖRÜ
Evinize giren davetsiz misafirleri takip edin; hareket veya hareketsizlik halinde ışıkları açın/kapatın, eve girişinizle beraber senaryolar tasarlayın.
PANİK BUTONU
Acil durumlarda yakınlarınıza veya güvenlik kurumlarına acil çağrı oluşturun, mesaj veya e-mail atın.
PERDE/PANJUR KONTROL
Perdelerinizi, panjurlarınızı veya bahçenizdeki tenteyi tek bir tuşla uzaktan kontrol edin. Dilerseniz oluşturacağınız kurallar ile yağmurdan veya aşırı sıcaktan evinizi koruyun.
ENERJİ ÖLÇÜMÜ
Evinizdeki enerji tüketimini ölçün, tasarruf edin. Her odanın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol edin, tüketim hakkında detaylı raporlar alın.
KAPI GİRİŞ KONTROL
Belirlediğiniz alanlara girişi limitleyin, şifre kontrolü getirin. Kart veya anahtar okutarak güvenliği aktif veya pasif hale getirin.
AYDINLATMA
Işıklarınız siz işe giderken veya uyurken otomatik olarak kapansın, size eve geldiğinizde otomatik açılsın. Konforunuzu arttıracak senaryolar ile tv izlerken veya kitap okurken kendi özel aydınlatma ayarlarınızı yapın.
GAZ SENSÖRÜ
Dedektörler sayesinde en ufak gaz kaçağında uyarı alın, gazı ilgili vanasından kesin.
MULTİMEDYA KONTROL
Evinizdeki tüm ses, video ve ev sineması sistemlerini uzaktan veya evde akıllı telefonlarınızla kontrol edin.
SULAMA
Bahçe sulama vanalarını kontrol edin, kendi sulama programlarınızı yapın, hava durumuna göre otomatik sulama senaryoları oluşturun.
GARAJ GİRİŞ SENSÖRÜ
Garaja gelen araçlar algılanarak, garaj kapısı otomatik açılır veya dilerseniz garaj kapısını telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.
ALARM SİSTEMİ
Sınırsız sayıda güvenlik sensörü ile güvenlik ayarlarınızı yaparak tam koruma sağlayabilirsiniz. Siz evde yokken evde biri varmış izlenimi vermek için pilot program çalıştırın.
TERMOMETRE
Isıtma ve soğutma sisteminizi akıllı telefonunuzda kontrol edin. Evinizin sıcaklığını programlar oluşturarak dış ortam sıcaklığına bağlı olarak belirleyin.
RADYATÖR VANASI
Evinizdeki geleneksel radyatör peteklerinin sadece vanalarını değiştirerek, her odanınızın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol edin, programlar oluşturun, tasarruf edin.
CO SENSÖRÜ
Dedektörler sayesinde en ufak Karbon Monoksit (CO) kaçağı anında uyarı mesajı alın ve erken müdahale edin.
DUMAN SENSÖRÜ
Evinizi ve iş yerinizi her türlü yangına karşı korunun, erken uyarı sistemi ile herşeyden haberdar olun.
MANYETİK KAPI SENSÖRÜ
Kapınız veya penceleriniz sizden habersiz açıldığında otomatik olarak uyarı alın, senaryolarla zenginleştirin.
HAVALANDIRMA
Split Klima, VRF, VRV ve her türlü havalandırma sistemi artık sizin kontrolünüzde; programlayın ve uzaktan kontrol edin.
YERDEN ISITMA
Evinizde dilediğiniz sayıda yerden ısıtma zonu yaratın, odalarınızı ayrı ayrı isteğiniz sıcaklığa ayarlayın.
SARSINTI SENSÖRÜ
Herhangi bir sarsıntı halinde erken uyarı alarm sistemi devreye girsin, sizi haberdar etsin, daha önceden belirlediğiniz senaryolardaki aksiyonlar alınsın.
SİREN
Evinize izinsiz biri girdiğinde, duman, gaz veya CO kaçağı gibi sıra dışı durumlarda sireni çalarak çevrenizi durumdan haberdar edin.
Duman Sensörü Evinizi ve iş yerinizi her türlü yangına karşı korunun, erken uyarı sistemi ile herşeyden haberdar olun.
CO Sensörü Dedektörler sayesinde en ufak Karbon Monoksit (CO) kaçağı anında uyarı mesajı alın ve erken müdahale edin.
Gaz Sensörü Dedektörler sayesinde en ufak gaz kaçağında uyarı alın, gazı ilgili vanasından kesin.
Akıllı Priz Evinizde prizlere takılı tüm elektrikli cihazları uzaktan kontrol edin. Enerji tuketimini ölçün, siz evde yokken otomatik olarak cihazları kapatın.
Radyotör Vanası Evinizdeki geleneksel radyatör peteklerinin sadece vanalarını değiştirerek, her odanınızın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol edin, programlar oluşturun, tasarruf edin.
Aydınlatma Işıklarınız siz işe giderken veya uyurken otomatik olarak kapansın, size eve geldiğinizde otomatik açılsın. Konforunuzu arttıracak senaryolar ile tv izlerken veya kitap okurken kendi özel aydınlatma ayarlarınızı yapın.
Siren Evinize izinsiz biri girdiğinde, duman, gaz veya CO kaçağı gibi sıra dışı durumlarda sireni çalarak çevrenizi durumdan haberdar edin.
Manyetik Kapı Sensörü Kapınız veya penceleriniz sizden habersiz açıldığında otomatik olarak uyarı alın, senaryolarla zenginleştirin.
Hareket Sensörü Evinize giren davetsiz misafirleri takip edin; hareket veya hareketsizlik halinde ışıkları açın/kapatın, eve girişinizle beraber senaryolar tasarlayın.
Panik Butonu Acil durumlarda yakınlarınıza veya güvenlik kurumlarına acil çağrı oluşturun, mesaj veya e-mail atın.
Sarsıntı Sensörü Herhangi bir sarsıntı halinde erken uyarı alarm sistemi devreye girsin, sizi haberdar etsin, daha önceden belirlediğiniz senaryolardaki aksiyonlar alınsın.
Termometre Isıtma ve soğutma sisteminizi akıllı telefonunuzda kontrol edin. Evinizin sıcaklığını programlar oluşturarak dış ortam sıcaklığına bağlı olarak belirleyin.
Su Baskını Sensörü Evinizi ve iş yerinizi su basmasına karşı koruyun. Erken uyarı sistemi ile haberdar olun, uzaktan manüel veya otomatik olarak ilgili vanayı kapayın, su kesilsin.
Garaj Giriş Sensörü Garaja gelen araçlar algılanarak, garaj kapısı otomatik açılır veya dilerseniz garaj kapısını telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.
Kamera İzleme Dilerseniz kapınızı çalan misafirlerinizi online izleyin ve görüntüleri kaydedin. Siz evde yokken evinizin her köşesini veya çocuklarınızı takip edin.
Sulama Bahçe sulama vanalarını kontrol edin, kendi sulama programlarınızı yapın, hava durumuna göre otomatik sulama senaryoları oluşturun.
Perde / Panjur Kontrol Perdelerinizi, panjurlarınızı veya bahçenizdeki tenteyi tek bir tuşla uzaktan kontrol edin. Dilerseniz oluşturacağınız kurallar ile yağmurdan veya aşırı sıcaktan evinizi koruyun.
Multimedya Kontrol Evinizdeki tüm ses, video ve ev sineması sistemlerini uzaktan veya evde akıllı telefonlarınızla kontrol edin.
Kapı Giriş Kontrol Belirlediğiniz alanlara girişi limitleyin, şifre kontrolü getirin. Kart veya anahtar okutarak güvenliği aktif veya pasif hale getirin.
Alarm Sistemi Sınırsız sayıda güvenlik sensörü ile güvenlik ayarlarınızı yaparak tam koruma sağlayabilirsiniz. Siz evde yokken evde biri varmış izlenimi vermek için pilot program çalıştırın.
Enerji Ölçümü Evinizdeki enerji tüketimini ölçün, tasarruf edin. Her odanın sıcaklığını ayrı ayrı kontrol edin, tüketim hakkında detaylı raporlar alın.
Havuz ve Spa Havuz çevresinin erişimini güvenle kontrol edin. İlgili pompalar, filtreler, sıcaklık, güneş enerjisi ve daha fazlası artık sizin kontrolünüzde.
Havalandırma Split Klima, VRF, VRV ve her türlü havalandırma sistemi artık sizin kontrolünüzde; programlayın ve uzaktan kontrol edin.
Yerden Isıtma Evinizde dilediğiniz sayıda yerden ısıtma zonu yaratın, odalarınızı ayrı ayrı isteğiniz sıcaklığa ayarlayın.
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.