TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Başvuru Formu
ZİPATO AKILLI EV EĞİTİM SEMİNERİ

Zipato Türkiye olarak, akıllı ev sistemlerine merak duyan, evinde/ofisinde akıllı otomasyon sistemlerini uygulamak isteyen veya bu alanda iş geliştirmek, bayi olmak ve çalışmak isteyen kişiler için ücretsiz 1 (bir) günlük Akıllı Ev Eğitimi sunmaktayız. Eğitim kapsamında, akıllı ev sistemleri, uygulama alanları, kablolu ve kablosuz protokoller, z-wave kablosuz akıllı ev standardı, akıllı ev ürünleri ve yetenekleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Ayda bir kez düzenlenen bu eğitime katılmak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Formda vermiş olduğunuz bilgiler değerlendirmeye alınıp, sizin seviyenize uygun bir eğitim grubuna yerleştirilip eğitim davetini en kısa sürede alacaksınız. Zipato Akıllı Ev Eğitimlerinde görüşmek üzere...
Başvuru Formu
Adınız :
Soyadınız :
Yaşınız :
Mesleğiniz :
Şehir :
İlçe :
E-posta :
Cep no :
Daha Önce Akıllı Ev Sistemleri İle İlgilendiniz mi?
Akıllı Ev Sistemlerine Olan İlginiz :
Hobi Kişisel Kullanım Profesyonel
Akıllı Ev Sistemlerine Olan İlginizi Kısaca Açıklar Mısınız?
Akıllı Ev, Teknoloji, Güvenlik, Zayıf Akım vb. Konularda Hizmet Veren Bir Firmanız Varsa veya Böyle Bir Firmada Çalışıyorsanız, Bize Firmanız Hakkında Kısaca Bilgi Verir Misiniz?
Bize Notunuz Var Mı?
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.