TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Bayiler

Zipato Akıllı Ev Bayisi Olmak İçin...


Zipato Akıllı Ev ürün ve hizmetlerinin bölgenizde satışını, pazarlamasını ve uygulamasını yapmak ister misiniz? 


Bayilerimiz arasında, elektrik taahhütçü, mimar, otomasyoncu, zayıf akım entegratörü, güvenlik ve kamera sistemcisi, bilgisayarcı veya sadece akıllı evlere gönüş vermiş bir çok uzman var. Siz de Zipato ailesine katılmak ve bizimle beraber akıllı yaşam teknolojileri alanında sektörün en önünde, en yenilikçi ve en güvenilir ürünler ile ev otomasyonu pazarında büyümek isterseniz hemen bizimle bayi@zipatotr.com email adresi aracılığı ile iletişime geçin.


Size En Yakın Zipato Akıllı Ev Bayisine Ulaşmak İçin...


Zipato, evinizde veya işyerinizde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. 


Zipato ile uzun ve zahmetli montaj süreçlerine son veriyoruz. Kablosuz altyapı sayesinde, eviniz veya işyeriniz ister inşaat halinde olsun, isterseniz de dayalı döşeli olsun, kırma, dökme, kablo çekme kesinlikle yok. Binanızın mevcut tasarımına ve altyapısına zarar vermeden, estetik görünümüne etki etmeden, mevcut priz ve anahtarlarınızı değiştirmeden hızlı ve kolay kurulum imkanı sunuyoruz. 


Sisteminizi, yetkili ve uzman teknik ekibimiz sadece bir kaç saat içerisinde kolayca kuracaktır. Evinize akıl katmaya sadece bir adım uzaksınız. Isterseniz bu linke tıklayıp teklif formunu doldurun, istersenizde sizi en yakın bayimize yönlendirmemiz için iletişim formumuzu doldurun.

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.