TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Haberler
ZİPATO İSTANBUL YAPI FUARINDA
2014 yılı içerisinde Türkiye ofisinin resmi açılışının ardından, İstanbul, Adana ve Ankara’daki çeşitli fuar ve konferanslara katılarak pazara hızlı bir giriş yapan ZİPATO Akıllı Ev Sistemleri, yurt içindeki  marka bilinirliğini ve bölgesel çözüm ortaklıklarını artırmak amacıyla, 21-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Yapı Fuarına katıldı.
 
Yapı Fuarına ilk kez katılan Zipato'nun fuar deneyimleri ile ilgili olarak şirket Teknik Satış Müdürü Ozan Güldümen şu açıklamalarda bulundu:

“ZİPATO hali hazırda dünyada 54 ülkede satılan ve bugün onbinlerce evde aktif olarak çalışan yeni nesil akıllı ev sistemidir. Başta Z-wave olmak üzere bir çok kablosuz ve kablolu protokolü bünyesinde bulunduran tek marka olması sebebiyle dünyada sektörün rakipsiz markası olan Zipato, 2014 yılı ortasında Türkiye ofisini açarak stratejik anlamda çok değerli olan Türkiye pazarına giriş yaptı.  Belirlediğimiz yüksek hedeflere paralel olarak ekibimizi büyütme ve çözüm ortağı sayımızı artırma sürecinde, yurt içinde ihtisas konumuzla alakalı tüm fuarlara katılım sağlayarak yayılım ve pazarlama yol haritamıza şekil vermek istiyoruz.

Bu amaçla belirlediğimiz 2015 yılı fuar katılım takviminin ilk yarı yılının 3. durağı olan İstanbul'da ZİPATO kalite standartlarını ve kablosuz akıllı ev ürünlerini Türkiye'nin her köşesinden gelmiş ziyaretçilerimize tanıtma fırsatı bulduk. Kolay kurulum, modüler yapı ve ekonomik çözüm ana temalarını benimsediğimiz İstanbul Yapı Fuarında, kablosuz akıllı ev sistemimiz yoğun ilgi gördü. Hemen hemen tüm kablolu ve kablosuz otomasyon protokollerini destekleyen; kablosuz temelli olması ile zahmetsizce, kırmadan ve dökmeden uygulanabilir ve kablo/işçilik maliyetinden kurtulmaya olanak veren, ve ücretsiz olarak 7/24 takip, izleme ve uyarı servisleri ile dünyanın neresinden olursanız olun uzaktan kontrol ve yönetim sunan ZİPATO Akıllı Ev Platformunun katılımcılar tarafından büyük bir takdir ile karşılanması bizleri çok mutlu etti. Özellikle, ZİPATO’nun renkli ve eğlenceli kontrol ara yüzleri ile keyifle ve kolayca kural oluşturmaya izin veren sürükle bırak senaryo yapısının ziyaretçiler tarafından mevcut pazarın çok ilerisinde olarak atfedilmesi bizleri çok gururlandırdı.  Diğer çözümlerin akıllı evi “uzaktan açma/kapama” olarak sunmalarının aksine, ZİPATO akıllı ev sitemleri tüm elektrik ve mekanik tesisatına bağlı cihazları birbirleri ile etkileşimli olarak, programlı, tepkisel bir ortamda bir araya getirerek, evinizin size göre yaşamasını sağlamayı hedeflemektedir.

Yapı Fuarı boyunca, ürünlerimizi tanıtmanın yanı sıra belirlediğimiz pazar yayılım politikaları uyarınca yurt içinde açmayı planladığımız satış ofisleri için stratejik ortaklar ile bir dizi toplantı yapma şansı bulduk. Yaptığımız bu toplantıları değerlendirdikten sonra, Türkiye genelindeki yatırımcı, mimarlık ofisleri ve inşaat taahhüt firmalarına sunduğumuz kurumsal çözüm ortaklığının kapsamını artırmak amacıyla,  önümüzdeki bir sene içerisinde Türkiye’nin 7 bölgesinde de çözüm ortaklığı yapılanmamızı tamamlamak ve sene sonuna kadar 3 fuara daha katılarak yurtiçindeki müşterilerimizle iş hacmimizi artırmak istiyoruz."
Diğer Haberler
ZIPATO AKILLI EV ISAF 2018 FUARINDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezinde 11-14 Ekim arasında düzenlenen ISAF Smart Home 2018 Fuarına katıldık. Standımızı ziyaret eden tüm değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
ZİPATO RÖPORTAJ - AKILLI BİNAM DERGİSİ
Zipato Akıllı Ev Sistemleri hakkında AKILLI BİNAM dergisi tarafından yapılan röportajı sizlerle paylaşıyoruz. Zipato'nun gelecek vizyonu hakkınde detayları bu röportajda bulabilirsiniz.
ZIPATO AKILLI EV PAKETLERİ ENGIEEVDE.COM 'DA
Akıllı ev deneyimini evinizde yaşamanız için özel olarak hazırlanmış akıllı ev paketlerini EngieEvde.com' da bulabilirsiniz.
ZİPATO ADAN İNŞAAT 2018 FUARI'NDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak çözüm ortağımız PROTEKNO Mühendislik ile beraber Adana'da düzenlenecek 12. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarına katılıyoruz. Akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri sizlere tanıtabilmek için 15-18 Şubat 2018 tarihlerinden 150 No'lu standa sizleri bekliyoruz.
ZIPATILE CES 2017 FUARI İNOVASYON ÖDÜLÜ ADAYI
Zipato'nun sıradışı ve yenilikçi ürünü ZIPATILE - ALL IN ONE, Las Vegas'da düzenlenecek olan dünyanın en ünlü teknoloji fuarı CES 2017'in en inovatif ürünü olmaya aday gösterildi...
ZİPATO ISAF SMART HOME 2016 FUARINDA..!
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy'de düzenlenen ISAF Smart Home Fuarı'na katıldık. 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlen fuarda akıllı ev teknolojileri profesyonellerini standımızda ağırladık.
ZİPATO ISTANBUL YAPI 2016 FUARINDA..!
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek TURKEY BUILD 2016 ISTANBUL (Istanbul Yapı) Fuarına katılıyoruz. Akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri sizlere tanıtabilmek için 10-14 Mayıs 2016 tarihlerinden 10. Salon 336. No'lu Standa sizleri bekliyoruz.
ZİPATO ANTALYA EMO SEMİNERİNDE
Antalya EMO ve Zipato Türkiye Bayi Med Bilişim firması işbirliği ile "AKILLI EV UYGULAMALARI ve EV OTOMASYONU" semineri düzenleniyor. Tarih: 16 Nisan 2016
GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ KABLOSUZ ÇÖZÜMLER
BEST Dergisinde yayınlanan Geleceğin Teknolojisi Kablosuz Çözümler röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz...
ZİPATO ISAF SMART HOME FUARINDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen ISAF Smart Home Fuarına katıldık ve akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri bayilerimiz ve ziyaretçilerimizle paylaştık.
ZİPATO İLE BUGÜNE DEĞİL, GELECEĞE YATIRIM
Akıllı cihazlar her geçen gün hayatımıza daha da fazla girmeye, evde, işte, seyahatte ve hatta spor yaparken dahi günlük yaşamımızın değişmez bir parçası olmaya başladılar. Dünya’nın her yerindeki yüzlerce firma farklı amaç ve ihtiyaca yönelik akıllı cihazlar üretiyor. Peki tüm bu cihazları yönetmek için ayrı ayrı sistemler veya uygulamalar mı kullanacağız? İşte tam bu noktada ZİPATO sunduğu yeni nesi akıllı otomasyon platformu ile protokol, marka, model farketmeden her türlü akıllı sistemi tek bir platformda bir araya getirip, birbiriyle ilişkilendiriyor…
Z-WAVE: KABLOSUZ AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
Zipato teknik ekibi tarafından kaleme alınan Z-wave: KAblosuz Akıllı Ev Teknolojisi isimli makale BEST dergisinde yer aldı. Hepinizin ilgi ve beğenisine sunuyoruz...
ZİPATO BEST DERGİSİ HABER YAZISI
Zipato Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri hakkında BEST dergisinde yayımlanan haber yazımızı hepinizin ilgi ve beğenisine sunuyoruz. Zipato Akıllı Ev Sistemleri; güvenlik, konfor ve enerji verimliliğini bir arada, yenilikçi akıllı bulut platformu üzerinden sunuyor. Hem kablosuz Z-wave, hem de kablolu altyapıları destekleyebilen Zipato, yaşam alanlarına akıl katıyor.
ZİPATO III. İNŞAAT ve KONUT KONFERANSI SPONSORU
Zipato Akıllı Ev Sistemleri, 13 Ocak tarihinde düzenlenecek III. İnşaat ve Konut Konferansının sponsorluğunu yapacak... İstanbul Marriott Hotel Asia'nın ev sahipliğini yapacağı konferansta Zipato Türkiye olarak bir de stand açıp, yenilikçi akıllı ev konseptini sektörün lider ve uzmanları ile paylaşacağız...
ZİPATO TÜRKİYE RESMİ LANSMANI
Avrupa'nın en önde gelen Akıllı Ev Otomasyon Sistemlerinden olan ZİPATO markasının lansmanı, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Solfin A.Ş. tarafından 18-21 Eylül tarihlerinde CNR EXPO'da düzenlenen ISAF fuarında yapılmıştır.
ZİPATO ADANA İNŞAAT FUARINDA
Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri 19-22 Şubat tarihleri arasında Adana İnşaat fuarında siz değerli ziyaretçilerini bekliyor... Adana Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek organizasyon hakkında detaylı bilgi için: www.adanainsaatfuari.com.
ZİPATO İLE RÖPORTAJ
ZİPATO Türkiye’de iş ortağı olarak Solfin A.Ş.’yi seçti. Solfin A.Ş. ortaklarından Dr. Celal Eşli ile akıllı ev sistemleri üzerine gerçekleştirdiğimiz söyleşi konu ile ilgili merak edilenlere açıklık getiriyor.
ZİPATO TÜRKİYE WEBSİTESİ YAYINDA
Zipato Türkiye websitesi yayına alınmıştır. Yeni websitemiz aracılığıyla, akıllı ev teknolojisi ve hayatımıza getirdiği faydaları, Zipato ürün ve servisleri ile çalışma prensipleri hakkında her türlü detayda bilgiye erişebileceğiniz gibi, teknik servis ve satış kanallarımıza da ulaşabilirsiniz.
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.