TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Haberler
ZİPATO III. İNŞAAT ve KONUT KONFERANSI SPONSORU
Zipato Akıllı Ev Sistemleri, 13 Ocak tarihinde düzenlenecek III. İnşaat ve Konut Konferansının sponsorluğunu yapacak... İstanbul Marriott Hotel Asia'nın ev sahipliğini yapacağı konferansta Zipato Türkiye olarak bir de stand açıp, yenilikçi akıllı ev konseptini sektörün lider ve uzmanları ile paylaşacağız...

Açılış konuşması İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı  Sn. Nazmi DURBAKAYIM tarafından yapılacak olan İnşaat ve Konut Konferansı, sektörün seçkin profesyonelleri için kapılarını 3. kez  açıyor. 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek İnşaat ve Konut Konferansı, birbirinden değerli isimleri tek bir platformda topluyor, sektörün devlerini ağırlıyor.

Fikir Lideri Olan Değerli Konuşmacılar:

Nazmi DURBAKAYIM, İNDER, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı
Hasan RAHVALI, Ağaoğlu Şirketler Grubu, CEO
Seba GACEMER, Sinpaş GYO, Genel Müdürü
İnanç KABADAYI, Ege Yapı Group, Yönetim Kurulu Başkanı
Tamer ÖZYURT, Özyurtlar İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet GÜR, Ortadoğu Grup, İcra Kurulu Başkanı
Dr. Nihat KANDALOĞLU, Ege Gayrimenkul Yatırım, Yönetim Kurulu Başkanı
İrfan AYDOĞAN, Aydoğan İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı
Erden TİMUR, Timur Holding ve Timur Gayrimenkul Geliştirme, Yönetim Kurulu Üyesi & NEF Marka Kurucusu
Hakan EREN, VESRAM, Yönetim Kurulu Başkanı
Mete VARAS, REIDIN Avrupa, İş Geliştirme Müdürü
Turhan KARAKAYA, Bahçeşehir Üniversitesi, METGEM Sektörler Koordinatörü
Av. Serhan KOÇAKLI, Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu, Avukat
Bekir Yener YILDIRIM, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği, Yönetim Kurulu Başkanı
Hakan BUVAN, Buvan Yatırım, Yönetim Kurulu Başkanı
Cemil YAMAN, ERKE Sürdürülebilir Bina Tasarım Danışmanlık, Kurucu Ortak
 

  
Diğer Haberler
ZIPATO AKILLI EV ISAF 2018 FUARINDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezinde 11-14 Ekim arasında düzenlenen ISAF Smart Home 2018 Fuarına katıldık. Standımızı ziyaret eden tüm değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.
ZİPATO RÖPORTAJ - AKILLI BİNAM DERGİSİ
Zipato Akıllı Ev Sistemleri hakkında AKILLI BİNAM dergisi tarafından yapılan röportajı sizlerle paylaşıyoruz. Zipato'nun gelecek vizyonu hakkınde detayları bu röportajda bulabilirsiniz.
ZIPATO AKILLI EV PAKETLERİ ENGIEEVDE.COM 'DA
Akıllı ev deneyimini evinizde yaşamanız için özel olarak hazırlanmış akıllı ev paketlerini EngieEvde.com' da bulabilirsiniz.
ZİPATO ADAN İNŞAAT 2018 FUARI'NDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak çözüm ortağımız PROTEKNO Mühendislik ile beraber Adana'da düzenlenecek 12. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarına katılıyoruz. Akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri sizlere tanıtabilmek için 15-18 Şubat 2018 tarihlerinden 150 No'lu standa sizleri bekliyoruz.
ZIPATILE CES 2017 FUARI İNOVASYON ÖDÜLÜ ADAYI
Zipato'nun sıradışı ve yenilikçi ürünü ZIPATILE - ALL IN ONE, Las Vegas'da düzenlenecek olan dünyanın en ünlü teknoloji fuarı CES 2017'in en inovatif ürünü olmaya aday gösterildi...
ZİPATO ISAF SMART HOME 2016 FUARINDA..!
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy'de düzenlenen ISAF Smart Home Fuarı'na katıldık. 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlen fuarda akıllı ev teknolojileri profesyonellerini standımızda ağırladık.
ZİPATO ISTANBUL YAPI 2016 FUARINDA..!
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenecek TURKEY BUILD 2016 ISTANBUL (Istanbul Yapı) Fuarına katılıyoruz. Akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri sizlere tanıtabilmek için 10-14 Mayıs 2016 tarihlerinden 10. Salon 336. No'lu Standa sizleri bekliyoruz.
ZİPATO ANTALYA EMO SEMİNERİNDE
Antalya EMO ve Zipato Türkiye Bayi Med Bilişim firması işbirliği ile "AKILLI EV UYGULAMALARI ve EV OTOMASYONU" semineri düzenleniyor. Tarih: 16 Nisan 2016
GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ KABLOSUZ ÇÖZÜMLER
BEST Dergisinde yayınlanan Geleceğin Teknolojisi Kablosuz Çözümler röportajımızı sizlerle paylaşıyoruz...
ZİPATO ISAF SMART HOME FUARINDA
Zipato Akıllı Ev Sistemleri olarak İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenen ISAF Smart Home Fuarına katıldık ve akıllı yaşam alanı otomasyonu pazarına sunduğumuz tüm yeni hizmet ve ürünleri bayilerimiz ve ziyaretçilerimizle paylaştık.
ZİPATO İLE BUGÜNE DEĞİL, GELECEĞE YATIRIM
Akıllı cihazlar her geçen gün hayatımıza daha da fazla girmeye, evde, işte, seyahatte ve hatta spor yaparken dahi günlük yaşamımızın değişmez bir parçası olmaya başladılar. Dünya’nın her yerindeki yüzlerce firma farklı amaç ve ihtiyaca yönelik akıllı cihazlar üretiyor. Peki tüm bu cihazları yönetmek için ayrı ayrı sistemler veya uygulamalar mı kullanacağız? İşte tam bu noktada ZİPATO sunduğu yeni nesi akıllı otomasyon platformu ile protokol, marka, model farketmeden her türlü akıllı sistemi tek bir platformda bir araya getirip, birbiriyle ilişkilendiriyor…
Z-WAVE: KABLOSUZ AKILLI EV TEKNOLOJİSİ
Zipato teknik ekibi tarafından kaleme alınan Z-wave: KAblosuz Akıllı Ev Teknolojisi isimli makale BEST dergisinde yer aldı. Hepinizin ilgi ve beğenisine sunuyoruz...
ZİPATO İSTANBUL YAPI FUARINDA
2014 yılı içerisinde İstanbul, Adana ve Ankara’daki çeşitli fuar ve konferanslara katılarak pazara hızlı bir giriş yapan ZİPATO Akıllı Ev Sistemleri, yurt içindeki marka bilinirliğini ve bölgesel çözüm ortaklıklarını artırmak amacıyla, 21-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Yapı Fuarına katıldı.
ZİPATO BEST DERGİSİ HABER YAZISI
Zipato Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri hakkında BEST dergisinde yayımlanan haber yazımızı hepinizin ilgi ve beğenisine sunuyoruz. Zipato Akıllı Ev Sistemleri; güvenlik, konfor ve enerji verimliliğini bir arada, yenilikçi akıllı bulut platformu üzerinden sunuyor. Hem kablosuz Z-wave, hem de kablolu altyapıları destekleyebilen Zipato, yaşam alanlarına akıl katıyor.
ZİPATO TÜRKİYE RESMİ LANSMANI
Avrupa'nın en önde gelen Akıllı Ev Otomasyon Sistemlerinden olan ZİPATO markasının lansmanı, Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Solfin A.Ş. tarafından 18-21 Eylül tarihlerinde CNR EXPO'da düzenlenen ISAF fuarında yapılmıştır.
ZİPATO ADANA İNŞAAT FUARINDA
Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri 19-22 Şubat tarihleri arasında Adana İnşaat fuarında siz değerli ziyaretçilerini bekliyor... Adana Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek organizasyon hakkında detaylı bilgi için: www.adanainsaatfuari.com.
ZİPATO İLE RÖPORTAJ
ZİPATO Türkiye’de iş ortağı olarak Solfin A.Ş.’yi seçti. Solfin A.Ş. ortaklarından Dr. Celal Eşli ile akıllı ev sistemleri üzerine gerçekleştirdiğimiz söyleşi konu ile ilgili merak edilenlere açıklık getiriyor.
ZİPATO TÜRKİYE WEBSİTESİ YAYINDA
Zipato Türkiye websitesi yayına alınmıştır. Yeni websitemiz aracılığıyla, akıllı ev teknolojisi ve hayatımıza getirdiği faydaları, Zipato ürün ve servisleri ile çalışma prensipleri hakkında her türlü detayda bilgiye erişebileceğiniz gibi, teknik servis ve satış kanallarımıza da ulaşabilirsiniz.
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.