TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Nasıl Çalışır?


Zipato Akıllı Ev Sisteminin iki ana yapı taşı bulunur:
Zipacloud (Zipabulut) ve Zipabox.
Zipacloud Akıllı Bulut Bilişim teknolojisi internet bağlantısı üzerinden evinize bir çok değer katar.
  • Uzaktan Kontrol: Dünyanın neresinden olursanız olun, internete erişimi olan herhangi bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden sisteminizi uzaktan yönetebilirsiniz.
  • 7/24 İzleme ve Takip: Eviniz veya iş yeriniz, Zipato Kontrol merkezine her zaman bağlı kalır. Bu sayede istediğiniz yer, zaman ve durumda, evinize bağlanabilir, izleyebilir, sistemin ayarlarını değiştirebilirsiniz.
  • Genel Uyarı Sistemi: İnternet üzerinden buluta bağlı olan eviniz içiersinde oluşabilecek her durum hakkında, dilediğiniz iletişim kanalları üzerinden (e-mail, sms, telefon) bilgi alabilirsiniz.
  • Kolay Programlama: Zipato kural oluşturma programı sayesinde, hiç bir programlama bilgisine sahip olmadan, oyun oynar gibi evinizin kurallarını belirleyebilirsiniz.
  • Sanal Cihazlar: Internet üzerinden online bilgi aktarımı ile sanal istasyonlar yaratarak, günlük hava durumu, güneş doğuş ve batış saatleri, elektrik ücretleri vb. verilerle yaratıcı otomasyon kuralları belirleyebilirsiniz.
Zipabox, akıllı ev otomasyon sistemini kalbidir.
  • Zipabox iki önemli görevi bulunur. Bunlardan birincisi internet bağlantısı üzerinden Zipacloud ile iletişim kurmak, bir diğeri ise evin içerisindeki tüm sensörleri bir orkestra şefi gibi yönetmek.
  • Zipabox yeni nesil kontrol ünitesi tüm ev elektroniğini yönetmenizi sağlar. Genellikle duvarlardan kolayca geçebilen güvenilir ve düşük-güçte radio dalgaları ile evinizdeki elektronik cihazlarla iletişim kurabildiği gibi, gerektiğinde mevcut kablolu sistemler üzerinden de kontrolü sağlayabilir.
  • Zipabox kendisine kolayca eklenebilecek çeşitli ek modüller ile genişletilerek her türlü büyüklükteki ortam için akıllı otomasyon çözümleri sunabildiği gibi, birçok farklı yeni fonksiyon kazanabilir (güvenlik modülü, yedekleme modülü, güç modülü, KNX modülü, vb.).
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.