TEKLİF İSTEME
FORMU
0212 212 60 00
info@zipatotr.com
Teklif Formu
  Genel
Konfor ve Rahatlık
İklimlendirme ve Enerji
Gelişmiş Güvenlik
Emniyet ve Sağlık
Garaj ve Bahçe
Üst Seviye Özellikler
Kendi Akıllı Ev Teklifinizi Kendiniz Oluşturun

Evinizi akıllı hale getirmek mi istiyorsunuz, Zipato ile artık bu çok kolay!

Zipato, evinizde veya işyerinizde güvenliği sağlamanın, konforu yaşamanın ve enerji veriminden faydalanmanın en akıllı ve pratik yoludur. Zipato ile uzun ve zahmetli montaj süreçlerine son veriyoruz. Kablosuz altyapı sayesinde, eviniz veya işyeriniz ister inşaat halinde olsun, isterseniz de dayalı döşeli olsun, kırma, dökme, kablo çekme kesinlikle yok. Binanızın mevcut tasarımına ve altyapısına zarar vermeden, estetik görünümüne etki etmeden, mevcut priz ve anahtarlarınızı değiştirmeden hızlı ve kolay kurulum imkanı sunuyoruz. Sisteminizi, dilerseniz siz, dilerseniz teknik ekibimiz sadece bir kaç saat içerisinde kolayca kuracaktır.

Evinize akıl katmaya sadece bir adım uzaksınız. Aşağıdaki formu evinizin koşulları ve kendi tercihlerinize göre hızlıca doldurarak sizin için özel hazırlanmış akıllı ev teklifinizi elde edebilirsiniz.
Akıllı Ev Teklifi Formu
Teklif Talebi Türü
Bireysel Talep
Proje Talebi
1. Eviniz kaç metrekare?
m2
2. Evinizde kaç oda var?  
Salon Oda Mutfak Banyo/WC
Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.